SEMINARID JA KONVERENTSID

Võsu ümbrus ja Lahemaa rahvuspark pakub mitmesuguseid võimalusi konverentside ja seminaride pidamiseks, kus võrratud merevaated ja privaatsus on osa seminari- või koolituspäevast. Erinevad seminaripaketid on ideaalne viis ühendamaks omavahel töö ja lõbu – kanuusõit jõel või saunaskäik on vaid osa võimalustest, kuidas seminarist meeldejääv sündmus teha.

Seminar Rannaliivas

Rannaliiva külalistemaja ootab teid kenas mereäärses Võsu alevikus. Lisaks ööbimisvõimalusele pakume head seminaride läbiviimise võimalust hubases saalis koos kaasaegse tehnikaga.

Seminar Männisalus

Männisalu puhkekeskus asub looduskaunis kohas Võsu südames. Puhkekeskus pakub võimalust korraldada suuremaid koosviibimisi, seminare ja muid üritusi. 

Seminar Käsmu puhkemajas

Ligi 70m² avar ruum sobib seminariks, koolituseks, töötoaks, sünnipäevaks või tantsutunniks. Olenevalt üritusest mahutab ruum kuni 35 inimest. 

Laane Pansioni seminarimaja

Käsmu kaptenite külas asuvas Laane Pansionis saad seminare, koolitusi ja muid seltskondlikke koosviibimisi korraldada 35-liikmelisele seltskonnale. Kompleksi kuulub ka 37-kohaline majutus. 

Seminar Oandu Vesiveskis

Oandu Vesiveski seminari- ja üritusteruumid asuvad  rahuliku ja ilusa loodusega kohas, 180. aastat vana Sagadi Mõisa vesiveskis. Koht sobib hästi nii seminariks, koolituseks kui ka õhtusöögiks.

Seminar Eisma sadamas

Eisma sadama seminariteenuse teevad eriliseks ebatavaline asukoht keset sadamat ja unikaalne hoone arhitektuur, paindlik ja mitmekesine ruumide valik ning privaatne asukoht.

Seminar Eisma puhkekülas

Eisma puhkeküla on privaatne mereäärne paik Lahemaa naabruses, kus saad läbi viia koolitusi ja seminare. Koostöös aktiivse puhkuse pakkujatega leiad meilt huvitavaid tegevusi aastaringi. 

Haljala Rahvamaja saalid

Haljala Rahvamaja pakub võimalust korraldada konverentse, seminare, firmapidusid ja kontserte. Majas on 180-kohaline ja 360-kohaline saal ning kogu vajalik audio- ja videotehnika. 

Viinistu konverentsikeskus

Kolme saaliga konverentsikeskus asub looduskaunis kalurikülas Viinistu hotellis. Lisaks pakume võimalust viia koosviibimisi läbi muuseumis, kabelihoones ja endiste tehasehoonete saalides.