HOSTELID JA KÜLALISTEMAJAD

Rannaliiva külalistemaja

Rannaliiva külalistemaja ootab teid kenas mereäärses Võsu alevikus. Lisaks ööbimisvõimalusele pakume head seminaride läbiviimise võimalust hubases saalis koos kaasaegse tehnikaga. 

Külalistemaja Villa Veranda

Külalistemaja Villa Veranda on iseteenindusega majutusasutus, mis paikneb Võsul, Lahemaa Rahvuspargis. Võsu keskus ning meri on 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Külalistemaja Rannamännid

Külalistemaja Rannamännid asub Lahemaa rahvuspargis Käsmu kaptenite külas. Siin saad nii perega puhata, kolleegidega koosolekut pidada kui ka sõpruskonnaga tähtpäevi tähistada.

Laane pansion

Laane Pansion on Käsmu kaptenite külas tegutsev koolituste, seminaride ja lihtsalt puhkamiseks mõeldud keskus. Sind ootab 37-kohaline külalistemaja, seminarihoone ja mõnus saun.

Palmse mõisa külalistemaja

Külalistemaja „Külas mõisavalitsejal” asub Lääne-Virumaal, Palmse mõisa territooriumil endises valitsejamajas. Külalistemaja mahutab kokku 44 inimest.

Vergi Guesthouse

Essu mõisa külalistemaja

Essu mõisakompleks asub suures pargis ja koosneb peamajast, külalistemajast ning bowlinguklubist. Lisaks külalistemajale on võimalik ööbida mõisa peamajas. 

Männisalu hostel

Männisalu hostel asub looduskaunis kohas Võsu südames. Puhkekeskus pakub võimalust korraldada suuremaid koosviibimisi, seminare ja muid üritusi. Oodatud on ka üksikud külastajad.

Metsa hostel

Võsul asuv Metsa puhkemaja on sobiv puhkuse veetmise või suvelaagri läbiviimise koht. Siin saate mängida piljardit, koroonat ja lauatennist. Majas on saun, millest saab otse jõkke hüpata.

Sae hostel

Sagadi mõisa hostel

Sagadi mõisa hostel asub Sagadi mõisa endises valitsejamajas. 18. sajandi hoone on saanud mõnusaks kohaks nii lihtsamaks majutuseks, omaette seminariruumiks kui seltskondlike ürituste läbiviimiseks.