KODUMAJUTUS JA KÜLALISKORTERID

Mere 38 Apartments

Mere 38 – maja, kus elab suvi. Siit leiad pelgupaiga argipäeva eest. Võsu imeline kulgemine, merelähedus ja mugavad toad toovad naeratuse näole. Astud justkui aega, kus murepilved kaovad. 

Merekalda apartament

Merekalda külalistemaja-apartement asub looduslikult kaunil Käsmu poolsaarel. Merekalda sobib puhkamiseks neile, kes armastavad privaatsust, rahu, vaikust ja mere lähedust.

Uustalu kodumajutus

Asume mere ääres, vanas kaptenite külas Käsmus. Uustalu on ideaalne koht puhkamiseks neile, kes hindavad ilusat loodust, värsket mereõhku ja vaikust. 

Sireli puhketalu

Käsmu kaptenite külas asuv Sireli puhketalu sobib rahulikule ja looduslähedasele inimesele, kes ei vaja enda ümber melu, armastab metsa, merd ja pikki jalutuskäike.

Vahtra turismitalu

Asume Käsmu küla keskel, 200m merest. Ise oleme juurtega põliselanikud. Tegeleme hobikorras käsitööga. Ootame külla loodussõbralikke külalisi, kes ei armasta pidutseda.

Toomarahva turismitalu

Toomarahva turismitalu asub looduskaunis Altja külas. Majutust pakume ajaloolise talukompleksi kõrvalhoonetes, lisaks eraldi asuvas armsas majakeses, lihtsas aidamajas kui ka heintega saunalakas. 

Adami talu

Mäehansu talu

Mäehansu talu on Haljala lähedal väikeses Varangu külas asuv turismitalu. Käsitöötoas toimuvad kangakudumiskursused. Külalised saavad ka tutvust teha lammaste ja kitsedega.