VILLAD JA PUHKEMAJAD

Võsu Holiday Home

Hubane maja Võsul, mis sobib hästi perega puhkuseks. Vahetus läheduses on rand, sadam ja mets. Suuruselt mõeldud ühele perele, kus maksimaalselt 6 inimest. Sobib puhkamiseks nii suvel kui talvel.

Sinisalu puhkemaja

Sinisalu puhkemaja on looduslikult kaunis Käsmu kaptenite külas asuv privaatne ja hubane puhkemaja. Võid peatuda apartament-tüüpi toas või privaatses majakeses. 

Käsmu puhkemaja

Käsmu Puhkemaja alustas 2018. aasta suvel. Meil on 2 katusealust kortertuba ning 1 avar ruum ühismajutuseks, mis sobib hästi lastelaagrile. Kõik toad on privaatsete sissepääsudega õuest.

Käsmu Spring Stone

Aia, eraranna ja terrassiga Käsmu Spring Stone majutus asub rannast 3 minuti kaugusel. Kohapeal on laste mänguväljak ning maamaja läheduses saab kalastada.

Joosti Summer House

Terrassi ja aiavaatega Joosti Summer House on aia ja grillimisvõimalusega puhkemaja, kus on 2 magamistuba. Kohapeal saab tasuta privaatselt parkida.

Small Vinter Summer House

Saunaga Small Vinter Summer House asub Käsmus mererannal. Puhkemajakese külastajad saavad läheduses jalgrattaga sõita või päikeseterrassil lõõgastuda.

Allika puhkemaja

Allika puhkemaja asub Võsu lähedal Koljakul. Kui planeerid koolitust, seminari või suuremat üritust ja oled huvitatud majutusest või maja broneerimisest, siis saada meile oma päring.

Vergi puhkemajad

Vergi puhkemajad asuvad väikses ning rahulikus Vergi kalurikülas. Puhkemajad on kodused majakesed mõnusaks puhkamiseks kogu perega või sõpradega.

Haaviku Nature Lodge

Haaviku Nature Lodge on väike majutuskoht, mis on mõeldud vaikust ja rahu otsivatele külalistele. Ööbimist pakume kuni 3-kohalistes puitmajakestes. 

Arma ratsatalu puhkemaja

Arma ratsatalu asub Rutja rannakülas. Aastaringseks majutuseks pakutakse ehedat palkamaja. Suveti on majutuseks ka suvemajad ja aidad. Majutus on sobilik ka ürituste pidamiseks.