VILLAD JA PUHKEMAJAD

Võsu Holiday Home

Hubane maja Võsul, mis sobib hästi perega puhkuseks. Vahetus läheduses on rand, sadam ja mets. Suuruselt mõeldud ühele perele, kus maksimaalselt 6 inimest. Sobib puhkamiseks nii suvel kui talvel.

Sinisalu puhkemaja

Sinisalu puhkemaja on looduslikult kaunis Käsmu kaptenite külas asuv privaatne ja hubane puhkemaja. Võid peatuda apartament-tüüpi toas või privaatses majakeses. 

Käsmu puhkemaja

Käsmu Puhkemaja alustas 2018. aasta suvel. Meil on 2 katusealust kortertuba ning 1 avar ruum ühismajutuseks, mis sobib hästi lastelaagrile. Kõik toad on privaatsete sissepääsudega õuest.

Puhkemaja Kimalane

Puhkemaja Kimalane asub Käsmus hubasel metsaga piirneval krundil. Meil on mugav mikrobuss külaliste transfeeriks ning ekskursioonide korraldamiseks Lahemaa rahvuspargis ja Põhja-Eestis.

Allika puhkemaja

Allika puhkemaja asub Võsu lähedal Koljakul. Kui planeerid koolitust, seminari või suuremat üritust ja oled huvitatud majutusest või maja broneerimisest, siis saada meile oma päring.

Vergi puhkemajad

Vergi puhkemajad asuvad väikses ning rahulikus Vergi kalurikülas. Puhkemajad on kodused majakesed mõnusaks puhkamiseks kogu perega või sõpradega.

Oandu Vesiveski Saare maja

Romantiline palkmaja saarel kahele inimesele, mis asub jõe ja järve ääres. Olemas on väliköök ja grill koos laua ja istumistega, lisaks kalapüügi võimalus järvel.

Oandu Vesiveski Villa

Oandu Vesiveski Villa asub 180. aasta vanuses Sagadi mõisa vesiveskis. Lisaks majutusele on meie juures võimalik korraldada erinevaid üritusi ja seminare.

Haaviku Nature Lodge

Haaviku Nature Lodge on väike majutuskoht, mis on mõeldud vaikust ja rahu otsivatele külalistele. Ööbimist pakume kuni 3-kohalistes puitmajakestes. 

Arma ratsatalu puhkemaja

Arma ratsatalu asub Rutja rannakülas. Aastaringseks majutuseks pakutakse ehedat palkamaja. Suveti on majutuseks ka suvemajad ja aidad. Majutus on sobilik ka ürituste pidamiseks.