RESTORANID

Eesti tippkokad on viimasel kümnendil arendanud uut Eesti kööki, kus vanade eestlaste toiduvalmistamise traditsioonid põimuvad Saksa, Vene, Skandinaavia ning modernse Prantsuse köögiga. Võib julgelt öelda, et Eestist on saanud hea toidu maa. Lihtsat ja puhast gurmeetoitu saab nautida kõikjal Eestis. Nii on ka Võsul ja selle ümbruses mitmeid restorane, kus on võimalik parimast võimalikust toorainest hõrke roogasid maitsta.

alto resto

alto resto leiab suvekuudel Võsult ning ülejäänud aasta Tallinnast. Tule ja naudi suve meie privaatsel rohelusest pakatavas terrassil koos maitsva toidu ja rikkaliku joogivalikuga.

Võsu 38 Resto

Mere 38 – restoran, kus elab päike. Siin kohtuvad imelised hommikud ja kauneimad loojangud, kosutust jagavad päevad ning sumedad ööd. Restoran, mille maitsetest leiad ilusa elamuse ja rahu.

Wöse

Võsu sadamahoones asub hubane restoran Wöse, mis pakub Sulle head toitu meeldivas atmosfääris koos imeliste päikeseloojangutega. Suvel saad seda kõike nautida ka meie terassil.

Restoran Kaspervik

Ühe jalaga Käsmu lahe kivisel rannal asuv restoran on külastamist väärt mitmel põhjusel – südamega valmistatud toit, hooliv teenindus, õdus atmosfäär ja lummava vaatega terrass.

Sagadi mõisa restoran

Vihula mõisa restoran

Taastatud originaalsete põrandate ja laeornamentide, maalide ja moodsa Skandinaavia mööbliga Vihula mõisa restoran on meeldiv ühendus traditsionaalsest vanast ja moodsast minimalismist.

Viinistu rannaresto

Viinistu rannaresto teeb kummarduse kalurikülale – kala pärineb lähikandi lahtedest, valmistame kalaroogasid rannarahva põhimõttel – värske kala lihtne, rikkumata maitse on parim. 

Lahemaa Kohvikann

Lahemaa Kohvikann on  Palmse mõisa vahetus läheduses asuv restoran. Kogu aasta jooksul pakume sulle aastaajale vastavaid eriroogasid ja meie menüüs on alati varuks mõned uudised. 

Wirkes Vergi sadamas

Oleme loonud Wirkese, et põhjarannikul oleks tore, soe ja rõõmsameelne kohake, kuhu aastaringselt tulla lõunasöögile, romantilisele õhtusöögile või kasvõi lihtsalt kohvile raamatu kõrval.