RESTORANID

Eesti tippkokad on viimasel kümnendil arendanud uut Eesti kööki, kus vanade eestlaste toiduvalmistamise traditsioonid põimuvad Saksa, Vene, Skandinaavia ning modernse Prantsuse köögiga. Võib julgelt öelda, et Eestist on saanud hea toidu maa. Lihtsat ja puhast gurmeetoitu saab nautida kõikjal Eestis. Nii on ka Võsul ja selle ümbruses mitmeid restorane, kus on võimalik parimast võimalikust toorainest hõrke roogasid maitsta.

Võsu Mereresto

Loomingulised maitsed, helisevad naudingud, parimad elamused – see on Mereresto, kauni Lahemaa kuurordi Võsu südames. Tulge elavaid naudinguid saama!

Wöse sadamarestoran

Hea toit, meeldiv muusika, terass ja hingematvad päikeseloojangud – see kõik kokku loob imelise koosluse. Road on valitud lähtudes hooajalistest toorainetest.

Restoran Kaspervik

Ühe jalaga Käsmu lahe kivisel rannal asuv restoran on külastamist väärt mitmel põhjusel – südamega valmistatud toit, hooliv teenindus, õdus atmosfäär ja lummava vaatega terrass.

Sagadi mõisa restoran

Vihula mõisa restoran

Taastatud originaalsete põrandate ja laeornamentide, maalide ja moodsa Skandinaavia mööbliga Vihula mõisa restoran on meeldiv ühendus traditsionaalsest vanast ja moodsast minimalismist.

Viinistu rannaresto

Viinistu rannaresto teeb kummarduse kalurikülale – kala pärineb lähikandi lahtedest, valmistame kalaroogasid rannarahva põhimõttel – värske kala lihtne, rikkumata maitse on parim. 

Lahemaa Kohvikann

Lahemaa Kohvikann on  Palmse mõisa vahetus läheduses asuv restoran. Kogu aasta jooksul pakume sulle aastaajale vastavaid eriroogasid ja meie menüüs on alati varuks mõned uudised.