EINE MEREKALDAL

Lahemaa pakub puhkajale mõnusat äraolemist nii merel kui mere ääres. Siin, lahtede maal leiab tõelised maitsenaudingud otse merekaldalt. Meie õdusad rannarestoranid hellitavad oma külastajaid hõrkude roogade ja kaunite merevaadetega. Lisaks gurmeetoidule võib menüüst leida võrratuid päikeseloojanguid ja värskeid kokteile, mida soojal suveõhtul terrasil nautida. 

Wöse sadamarestoran

Hea toit, meeldiv muusika, terass ja hingematvad päikeseloojangud – see kõik kokku loob imelise koosluse. Road on valitud lähtudes hooajalistest toorainetest.

Restoran Kaspervik

Ühe jalaga Käsmu lahe kivisel rannal asuv restoran Kaspervik on külastamist väärt mitmel põhjusel – südamega valmistatud toit, hooliv teenindus, õdus atmosfäär ja lummava vaatega terrass.

Wirkes Restoran Vergis

Oleme loonud Wirkese, et põhjarannikul oleks tore, soe ja rõõmsameelne kohake, kuhu aastaringselt tulla lõunasöögile, romantilisele õhtusöögile või kasvõi lihtsalt kohvile raamatu kõrval.

Viinistu rannaresto

Viinistu rannaresto teeb kummarduse kalurikülale – kala pärineb lähikandi lahtedest, valmistame kalaroogasid rannarahva põhimõttel – värske kala lihtne, rikkumata maitse on parim.